חיפוי קירות

חיפוי קירות נחשב לאפשרות היותר נפוצה לשדרוג הנראות של כל משרד בית או חלל. חיפוי קירות מקנה תחושה של חמימות ויש לו יתרונות רבים נוספים, עיצוביים ופרקטיים. איך תדעו איזה סוג של חיפוי קירות אתם צריכים, מאיזה חומר גלם עדיף לייצרו ואיך ניתן לשלבו בעיצוב קיים? לכל השאלות האלה, ראמא לוגיסטיקה בע”מ יכולה לתת לכם מענה ראוי. 

ראמא לוגיסטיקה בע”מ היא חברת נגרות ותיקה שקיימת כבר 15 שנה ונותנת מענה מלא ומקיף לכל סוגי הנגרות ועבודות עץ בהתאמה אישית. אצלנו מקפידים על קוצו של יוד בכל הקשור לגימור, למקצועיות העבודה ולשרות. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הפרויקט.

באמצעות חיפוי קירות מעץ אפשר לחדש כל מראה ולהעניק תוכן עיצובי. קיים מגוון רחב של סוגי חיפויים אשר מיוצרים בטכנולוגיות שונות. נתין לצבוע אותם או להשאירם בצורת עץ טבעי, וכן ניתן גם לקבוע את החוזק הדרוש של החיפוי. ישנו חיפוי עץ העשוי מעץ מלא והוא כמובן נחשב לאיכותי יותר, הוא משמש לחיפוי קירות פנים וקירות חוץ ונחשב לחזק ביותר. חיפוי מעץ מלא בקירות חוץ, אף עמיד בפני מים, רטיבות ולחות. 

חיפוי עץ מספק יכולת בידוד גבוהה, אקוסטיקה טובה ויכול להתאים ולהשתלב בצורה מושלמת עם הסגנון העיצובי והריהוט של שאר החלל, המשרד או הבית. תחזוקתו פשוטה ואינה דורשת כל מאמץ מעבר להסרת אבק. יתרונותיו הבולטים של חיפוי עץ, הם: בגלל היותו חומר טבעי, גם לאחר שנים רבות הוא יראה נפלא והוא ניתן לפירוק ולהעברה ממקום למקום.

ראמא לוגיסטיקה בע”מ תשלח נגר מקצועי אשר יגיע אליכם על מנת לבצע מדידות מדויקות הרבה לפני התקנה, עוד בשלב של התאמה לציפיות ולצרכים שלכם. אנו נעזור לכם לבחור נכון את סוג העץ המתאים ביותר למטרה ונלווה אתכם במהלך כל התהליך, כפי שאנו עושים עם כל לקוחותינו. 

אם קיימות עבודות חשמל תחת חיפוי הקיר, יש לסיימם לפני התקנת החיפוי. בהתקנת חיפוי הקיר, כל האלמנטים שמעגנים את החיפוי לקיר מוסתרים היטב, כך שכל מה שיראה לעין זה חיפוי קיר יפהפה.

מדוע אצלנו?

15 שנות ניסיון בענף

פתרונות נגרות מקיפים

יכולות ייצור מהגבוהות בישראל

ייבוא מוצר על פי דרישה

שירות אישי

מאמרים נוספים

כסאות מזכירה למוסדות

שעות העבודה המרובות של עובדי משרד מול המחשב מאלצות את מנהלי החברות למצוא פתרונות ישיבה מתקדמים. כיום, כסאות למשרד הם חלק משיא הטכנולוגיה של הנדסת

קרא עוד »

כסאות למשרדי ממשלה

נמצאים בתפקיד מפתח במשרד ממשלתי? זקוקים לכסאות למשרדי ממשלה? זה הזמן לבחור את הכסאות האיכותיים ביותר לעבודה משרדית! הכסאות האיכותיים ביותר כוללים מספר כלים אשר מפחיתים

קרא עוד »
business, establishments, shops

דלפקים לחנויות

מחפשים אנשי מקצוע לנגרות דלפקים? נגרות לדלפקי קבלה ודלפקים לשירות לקוחות היא מקצוע לכל דבר. הדלפקים נבנים באופן ייחודי למבנה המשרד ומאפשרים בין היתר אחסנה, התקנת

קרא עוד »

ארונות אחסון למשרד

אחד הרהיטים הכי חיוניים לכל משרד הוא ארון האחסון. ארונות אחסון למשרד משמשים לתיוק מסמכים, אחסון ציוד ממוחשב, אחסון דפים למדפסת ומאפשרים לאחסן למעשה כל

קרא עוד »

סטנדים לחנויות ביגוד

בתורת השיווק של קמעונאים יש התייחסות רבה למראה של המוצר הנמכר עבור חברה מסויימת. אחת הדרכים להעמיד למכירה מוצר בחנות, היא באמצעות סטנד ייעודי לחנויות.

קרא עוד »
var p_track = "747107461"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900"; דילוג לתוכן