כסאות למשרדי ממשלה

נמצאים בתפקיד מפתח במשרד ממשלתי? זקוקים לכסאות למשרדי ממשלה? זה הזמן לבחור את הכסאות האיכותיים ביותר לעבודה משרדית! הכסאות האיכותיים ביותר כוללים מספר כלים אשר מפחיתים את העומס על הגוף במהלך שעות העבודה כגון:
 
  • משענת העשויה רשת עם מנגנון תמיכה לגב התחתון.
  • התאמה אישית לכל עובד עם מנגנון מיוחד לשינוי מנח הישיבה.
  • מנגנון לנדנוד המאפשר פיזור טוב יותר של הלחץ על חוליות הגב.
  • משענת יד איכותית ומתכווננת המאפשרת תמיכה לזרועות וכפות הידיים בעת השימוש בעכבר ובמקלדת של המחשב. 
 
כסאות למשרד החינוך העומדים בתקן לבתי ספר
 
אחד ממשרדי הממשלה אשר זקוקים באופן שוטף לכסאות הוא משרד החינוך. כסאות למשרד החינוך צריכים להתאים באופן ייחודי לכל מוסד לימודים. לדוגמא, כסאות לבתי ספר יסודי אינם מתאימים לכסאות לבית ספר תיכון, ולכן יש חשיבות בהתאמה מלאה של הכסאות לכל מוסד לימודי. 
 
כסאות למשרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים
 
אם אתם עובדים במשרד העבודה והרווחה של ממשלת ישראל ואחראים על הריהוט המשרדי, יש לכם את האפשרות להזמין כסאות למשרד העבודה והרווחה מחברה מקצועית לייצור וייבוא כסאות אורטופדיים לחברות וארגונים. ההזמנה יכולה להתבצע בטלפון או במייל על-פי דרישה ובהתאמה מושלמת לצרכי העובדים שלכם. 
הזמנת כסאות למשרדים מחברה מקצועית 
 
להזמנה של כסאות למשרדים, אתם מוזמנים לפנות לחברת ראמא לוגיסטיקה בע”מ המספקת כסאות למשרדי ממשלה, חברות, מוסדות וארגונים כבר קרוב ל-2 עשורים ברציפות. צוות חברת ראמא לוגיסטיקה בע”מ מייצר עבור הלקוחות של החברה את הכסאות בהתאמה אישית מלאה על מנת שישרתו את העובדים במשרדים ואת התלמידים במוסדות החינוך בצורה הטובה ביותר וישמרו על בריאותם במהלך שעות היום. 
 
כסאות למשרדי ממשלה דרך חברת ראמא לוגיסטיקה בע”מ 
 
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת לכסאות בהתאמה אישית? חברת ראמא לוגיסטיקה בע”מ היא הכתובת עבורכם! חברת ראמא לוגיסטיקה בע”מ מבצעת עבודות נגרות מתקדמות לייצור כסאות בכל הגדלים והסוגים ולכל סדר גודל של עבודה. צוות החברה מסוגל לבצע ייצור וייבוא רהיטים למוסדות ממשלתיים בהיקפים גדולים בכל סדר גודל ולספק לכם את כל הריהוט הנדרש מכם לעבודת המשרד הממשלתי בו אתם עובדים. אם בחרתם בחברת ראמא לוגיסטיקה בע”מ, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את הריהוט המשרדי הטוב ביותר! 

אנו בראמא לוגיסטיקה בע”מ מייצרים ריהוט איכותי לפי הזמנה, מותאם לסגנון עיצובי ולטעם אישי של כל לקוח. השיקולים אותם יש לקחת בחשבון בבניית ריהוט חוץ הם גודל השטח או החצר, סוג הקרקע או הריצוף, חשיפה לתנאי מזג האוויר וכמובן טעם אישי. 

רהיטים מעץ יודעים ליצור אוירה חמה וביתית במקביל לעיצוב מסוגנן והם מהווים המשכיות טבעית והרמונית בין הפנים לבין החוץ. אין ספק שיש אתגר במשחקי הפנים והחוץ וכדאי שתהיה להם איזו שהיא שפה משותפת.

מדוע אצלנו?

15 שנות ניסיון בענף

פתרונות נגרות מקיפים

יכולות ייצור מהגבוהות בישראל

ייבוא מוצר על פי דרישה

שירות אישי

מאמרים נוספים

כסאות מזכירה למוסדות

שעות העבודה המרובות של עובדי משרד מול המחשב מאלצות את מנהלי החברות למצוא פתרונות ישיבה מתקדמים. כיום, כסאות למשרד הם חלק משיא הטכנולוגיה של הנדסת

קרא עוד »

כסאות למשרדי ממשלה

נמצאים בתפקיד מפתח במשרד ממשלתי? זקוקים לכסאות למשרדי ממשלה? זה הזמן לבחור את הכסאות האיכותיים ביותר לעבודה משרדית! הכסאות האיכותיים ביותר כוללים מספר כלים אשר מפחיתים

קרא עוד »
business, establishments, shops

דלפקים לחנויות

מחפשים אנשי מקצוע לנגרות דלפקים? נגרות לדלפקי קבלה ודלפקים לשירות לקוחות היא מקצוע לכל דבר. הדלפקים נבנים באופן ייחודי למבנה המשרד ומאפשרים בין היתר אחסנה, התקנת

קרא עוד »

ארונות אחסון למשרד

אחד הרהיטים הכי חיוניים לכל משרד הוא ארון האחסון. ארונות אחסון למשרד משמשים לתיוק מסמכים, אחסון ציוד ממוחשב, אחסון דפים למדפסת ומאפשרים לאחסן למעשה כל

קרא עוד »

סטנדים לחנויות ביגוד

בתורת השיווק של קמעונאים יש התייחסות רבה למראה של המוצר הנמכר עבור חברה מסויימת. אחת הדרכים להעמיד למכירה מוצר בחנות, היא באמצעות סטנד ייעודי לחנויות.

קרא עוד »
var p_track = "747107461"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900"; דילוג לתוכן